Шановні жителі!
У зв’язку з покращенням погодних умов, теплопостачання до будинків буде припинятися з 10:00 до 16:00 щодня, на період збільшення середньодобової температури. Це рішення прийнято з метою економії енергоресурсів.
Ми розуміємо, що цей захід може викликати певні незручності, і дякуємо за ваше розуміння та співпрацю.
Інформація до відома
У зв’язку з численними зверненнями жителів, опалення не буде повністю відключено, а температура теплоносія буде встановлена на мінімально технічно допустимому рівні.
З повагою,
КП “Вишгородтепломережа” ВМР

