З Днем працівників житлово-комунального господарства!

Шановні працівники!

Від щирого серця вітаємо вас з вашим професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства!

Ваша робота є однією з найважливіших і найвідповідальніших. Ви дбаєте про те, щоб у наших домівках було тепло, затишно і комфортно.

Ваша праця не завжди помітна, але вона є надзвичайно важливою. Ви працюєте цілодобово, у будь-яку погоду, щоб забезпечити безперебійну роботу систем життєзабезпечення наших міст і сіл.

У цей день дякуємо вам за вашу самовіддану працю, за ваш професіоналізм і відповідальність.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, успіхів у роботі та мирного неба над головою!

З повагою, КП “Вишгородтепломережа” ВМР