КП «Вишгородтепломережа» ВМР розпочинає будівництво стратегічно-важливої теплової мережі діаметром 300 мм., яка з’єднає системи теплопостачання всіх 3-х котелень міста. У разі непередбачуваних аварій, чи надзвичайних пригод місто зможе отримувати тепло через так звану «перемичку» від інших котелень.
За фінансової підтримки Вишгородської міської ради та надійного підрядника сподіваємось до початку опалювального сезону роботи будуть виконані. Підприємство веде постійну роботу з реконструкції та модернізації обладнання, продовження терміну його служби, монтажу сучасних засобів автоматизації, впровадження нових енергозберігаючих технологій.

