Сьогодні, колективу КП «Вишгородтепломережа» ВМР стало відомо про те, що нашому директору міський голова запропонував звільнитися за власним бажанням. На відмову – був повідомлений, що буде звільнений в одноосібному порядку.
Колектив КП «Вишгородтепломережа» ВМР проти цього рішення, у зв’язку з чим, більш ніж 40 працівників підприємства звернулися до міського голови щодо публічного обговорення раптовості такого рішення.




