Звернення трудового колективу КП “Вишгородтепломережа” ВМР до міського голови Олексія Момота

Сьогодні, колективу КП «Вишгородтепломережа» ВМР стало відомо про те, що нашому директору міський голова запропонував  звільнитися за власним бажанням. На відмову – був повідомлений,  що буде звільнений в одноосібному порядку.

Колектив КП «Вишгородтепломережа» ВМР проти цього рішення, у зв’язку з чим, більш ніж 40 працівників підприємства звернулися до міського голови щодо публічного обговорення раптовості такого рішення.