Напередодні професійного свята директор КП “Вишгородтепломережа” ВМР Сергій Клюс за підтримки Вишгородської міської ради відзначив найкращих працівників підприємства грамотами та подяками.
🏆 Це визнання сумлінної праці, відповідальності та професіоналізму кожного, хто щоденно забезпечує стабільну роботу теплового господарства громади. Завдяки вашим зусиллям у домівках жителів Вишгорода завжди тепло та комфортно.
Директор підприємства подякував колективу за наполегливу працю, професіоналізм та внесок у стабільний розвиток підприємства. Він побажав усім наснаги, нових досягнень та впевненості у своїх силах.
✨ Вітаємо всіх комунальників зі святом! Бажаємо, щоб ваша робота завжди була високо оцінена, а місто – забезпечене якісними послугами. Дякуємо за вашу відданість і щоденну працю!
📸 Фотозвіт з нагородження








