До Дня працівників житлово-комунального господарства найкращі співробітники КП “Вишгородтепломережа” ВМР отримали заслужені нагороди!

Напередодні професійного свята директор КП “Вишгородтепломережа” ВМР Сергій Клюс за підтримки Вишгородської міської ради відзначив найкращих працівників підприємства грамотами та подяками.

🏆 Це визнання сумлінної праці, відповідальності та професіоналізму кожного, хто щоденно забезпечує стабільну роботу теплового господарства громади. Завдяки вашим зусиллям у домівках жителів Вишгорода завжди тепло та комфортно.

Директор підприємства подякував колективу за наполегливу працю, професіоналізм та внесок у стабільний розвиток підприємства. Він побажав усім наснаги, нових досягнень та впевненості у своїх силах.

✨ Вітаємо всіх комунальників зі святом! Бажаємо, щоб ваша робота завжди була високо оцінена, а місто – забезпечене якісними послугами. Дякуємо за вашу відданість і щоденну працю!

📸 Фотозвіт з нагородження